Valikko Sulje

Yhteystiedot

LAB-ammattikorkeakoulu
Liiketalouden ja matkailun ala
Mukkulankatu 19, 15210 Lahti

Soili Saikkonen

Soili Saikkonen, projektipäällikkö
soili.saikkonen@lab.fi, 044 708 0156

Elina Ruokoski

Elina Ruokoski, asiantuntija ja suunnittelija
elina.ruokoski@lab.fi, 044 708 5128

Sari Suominen

Sari Niemi, asiantuntija
sari.niemi@lab.fi, 044 708 0193

Lapin yliopisto
PL 122, 96101 Rovaniemi

Marko Kesti

Marko Kesti, DI, HTT, Dosentti (henkilöstötuottavuus)
marko.kesti@ulapland.fi, 040 717 8006

Hanna Vakkala

Hanna Vakkala, varadekaani, yliopistonlehtori
hanna.vakkala@ulapland.fi, 040 4844 230

Aino-Inkeri Kuula

Aino-Inkeri Kuula, nuorempi tutkija
aino-inkeri.kuula@ulapland.fi, 044 506 4020